facebook

Як здійснюється оплата праці педагогічних працівників у період канікул?

Як здійснюється оплата праці педагогічних працівників у період канікул?

Відповідно до п. 71 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти затвердженої Наказом Міністра освіти України від 15.04.1993 N102

За час роботи в період канікул оплата праці педагогічних працівників та осіб з числа керівного, адміністративно-господарського та навчально-допоміжного персоналу, яким дозволяється вести викладацьку роботу або заняття з гуртківцями в тій же установі, провадиться з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, що передувала початку канікул.

Особам, які зараховані на роботу на посади педагогічних та керівних працівників під час літніх канікул учнів, заробітна плата за період до початку навчального року виплачується з розрахунку ставки заробітної плати, встановленої відповідно до їх освіти, категорії та розряду, або посадового окладу залежно від кількості учнів станом на 1 вересня ‼️попереднього навчального року (з врахуванням підвищень за наявність звання та вченого ступеня).

Отже, керуючись вищевикладеним:

1. У період канікул розмір заробітної плати педагогічних працівників не змінюється.

2. Заробітна плата педагогічних працівників прийнятих на посади в період літніх канікул встановлюється відповідно до їх освіти і категорії залежно від кількості учнів станом на 1 вересня ‼️попереднього навчального року.

Чтайте також:  Яку відпустку вчителям не зараховуватимуть до стажу

Джерело.


Повернутись вверх