facebook

Розклад канікул доведеться змінити: українські школярі можуть вийти на навчання раніше

Розклад канікул доведеться змінити: українські школярі можуть вийти на навчання раніше

Вказівки вишам і технікам уже дали

Наступний навчальний рік у міністерстві освіти вважають ще складнішим. Серед головних викликів – можливості енергосистеми, а також опалення. Передусім зараз йдеться про заживлення закладів де діти перебувають цілодобово. Щодо інших – ключовою буде вимога заживлення укриттів, де будуть облаштовувати й пункти незламності йдеться в матеріалах Telegraf.

Університети, інститути, технікуми й коледжі уже отримали рекомендаційний лист з міністерства щодо організації навчання.

Почати його планують у серпні, йдеться про впровадження 6-денного навчального дня. А завершиться навчальний рік – у червні.

Щодо шкіл – такі рекомендації ще не відправляли,  над ними ще працюють. Але йдеться не лише про зміну часу початку і завершення навчального дня, але й загалом зміщення навчання на теплий період.

Швидше за все буде зміщення навчання на теплий період, адже питання забезпечення електроенергією – тільки частина проблеми, адже є ще також питання опалення. Ми повинні і цю проблему вирішувати. Тому два комплекси: генерація і зміна графіків.

Зараз приймаємо остаточне рішення, але, швидше за все будуть зміщені графіки по дню. Тобто не тільки в контексті початку і завершення навчального року і канікулярних періодів, а й по дню.

Чтайте також:  Відключення електропостачання ведуть нас до зміни формату навчання...

Це буде залежати чи позмінно організовано навчання в школі, але такий комплекс заходів ми розробляємо, – розповів міністр освіти Оксен Лісовий.

Джерело.


Повернутись вверх