facebook

Учням 6 та 8 класів приготуватися: у школах розпочнеться масштабне тестування, що загрожує за нездачу

Учням 6 та 8 класів приготуватися: у школах розпочнеться масштабне тестування, що загрожує за нездачу
Школярам розповіли про заплановану перевірку знань за останні два роки
Близько 17 тисяч українських школярів 6 та 8 класів пройдуть тестування з математики та української мови. Учнів із 345 шкіл перевірятимуть на рівень засвоєння знань за останні два роки, повідомила Державна служба якості освіти на офіційному сайті.

Дослідження проходитиме з 14 по 24 травня на платформі Всеукраїнської школи онлайн. Результати моніторингу покажуть різницю із минулорічними показниками успішності.

Отримані в ході моніторингу дані будуть конфіденційними та оприлюдненими лише у загальному вигляді. Проте учні отримають свої результати у особистих кабінетах.

“Репрезентативну вибірку закладів загальної середньої освіти сформував Інститут освітньої аналітики на основі даних зі шкіл, які працюють в Україні у 2023/2024 навчальному році. Дослідження охопить близько 17 тисяч учнів та учениць. У кожній школі до моніторингу, як і минулого року, буде із паралелі шостих та клас із паралелі восьмих”, – йдеться в повідомленні.

Тести з математики та української мови були розроблені експертами у відповідних галузях.

Чтайте також:  "Навчання – важка праця": український клінічний психолог назвав причину, чому у школах мають бути заборонені ґаджети

Джерело.


Повернутись вверх