facebook

Студенти КНУ вказали “слугам народу”, що ті порушили закон своїм заходом: звернення

Студенти КНУ вказали “слугам народу”, що ті порушили закон своїм заходом: звернення


Політична партія “Слуга народу” 20 вересня представила своїх кандидатів у Київраду. Офіційний захід відбувся в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Такі дії засудив студпарламент університету й нагадав: ні партії, ні кандидати не можуть проводити свою діяльність в закладах освіти.

Студентський парламент КНУ засуджує проведення будь-якої політичної агітації на території навчальних закладів, зазначає він на своїй сторінці у фейсбуці.

Студпарламент висловив своє занепокоєння залученням університету до участі в акції політичної партії. Там нагадали, що такі дії “Слуги народу” є порушенням закону про освіту, який забороняє партіям і кандидатам проводити свою діяльність на території навчальних закладів.

Водночас цей захід суперечить листу Міністерства освіти й науки України про недопущення політичної агітації в закладах освіти від 14 вересня 2020 року (менш як тиждень тому).
Ми вбачаємо в публічному заході, що проводиться політичною партією “Слуга народу” на території університету, порушення норм чинного законодавства України, і наголошуємо на недопустимості таких заходів також і з міркувань шкоди для репутації університету,– наголосили в студпарламенті КНУ.
Там одразу роз’яснили політикам, що не важливо – захід проводився в стінах університету, чи на його подвір’ї, а також, чи оголошувався він політичним, чи це було помітно лише з символіки партії.

Чтайте також:  Що може змінитися у вищій юридичній освіті?

Звернення студпарламенту КНУ щодо заходу “Слуги народу” в університеті
Коротко про захід “Слуги народу”:

  • Київський осередок політичної партії “Слуга народу” 20 вересня провів зібрання на території Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Там оголошували імена кандидатів у Київраду, а також кандидатки на пост мера Києва.
  • Участь у заході взяли й представники керівництва партії, зокрема її голова Олександр Корнієнко. Прийшов і Президент України Володимир Зеленський.

Джерело.


Повернутись вверх