facebook

Українських школярів за кордоном хочуть поставити на облік: що це означає

Українських школярів за кордоном хочуть поставити на облік: що це означає

Для українських школярів, які перебувають за кордоном, хочуть запровадити систему єдиного електронного обліку. Значна частина учнів здобувають освіту за допомогою державного ліцею “Міжнародна українська школа” (МУШ), до якого особові справи надсилають поштою. Проте питання полягає в системному рішенні для всіх дітей, які вимушено опинились в інших країнах.

Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на офіційному сайті. Можливі шляхи, які допоможуть у досягненні цієї мети обговорювали під час наради у відомстві.

Учасники засідання запропонували дозволити МУШ приймати особові справи школярів в електронному вигляді, а також розробити відповідні роз’яснення.

Посадовці вважають, що МУШ має стати освітнім осередком, який акумулюватиме всю співпрацю з українськими школами за кордоном.

Нагадаємо, українським дітям, які навчаються за кордоном через війну Росії проти України, при поверненні додому зарахують оцінки отримані в іноземній школі. Зокрема, Міністерством освіти та науки було розроблено документ з окремими рекомендаціями, як навчати учнів у школі в умовах воєнного стану.

Чтайте також:  "Ти не мужчина, а тряпка": методи виховання вчителькою дітей у школі шокували українців

Джерело.


Повернутись вверх