facebook

Учителька із Англії показала прості методи множення: корисні відео

Учителька математики із Лондона ділиться різними лайфхаками, які допоможуть простіше вирішувати математичні задачі. Зокрема, вона показала, як легко перемножити багатозначні числа.

 

Відео з цим методом жінка опублікувала у тіктоці, і він виявився настільки популярним, що вже набрав понад 25 мільйонів переглядів, передає 24 канал.

За словами вчительки, цей метод множення широко використовують у Японії, але маловідомий у інших країнах. За однією з версій, його придумали ще індіанці майя.

Так, швидко і точно можна перемножити двозначні числа, навіть без знання таблиці множення чи допомоги калькулятора. І така візуалізація дуже подобається дітям.

Як помножити числа? Для того, щоб помножити двозначні числа, потрібно намалювати відповідну до цифр кількість ліній. Після цього порахувати, скільки є точок перетину. Останні числа просто записати зліва направо.

Метод, як легко множити цифри: дивіться відео

 

@mathswithmisschang

Who uses Japanese multiplication?! 🤩 #maths #easymaths #fyp #foryoupage #learnontiktok #school #gcse #teacher #multiplication

♬ ROCKSTAR – DaBaby, Roddy Ricch

Але деякі користувачі зазначають, що їм таки швидше перемножити числа в голові, ніж малювати.

Ще один метод, як можна помножити числа: відео

 

@mathswithmisschang

11 times table trick! 🙌🏼 #maths #easymaths #fyp #foryoupage #learnontiktok #education #gcse #school #teacher

♬ Mr. Blue Sky – Electric Light Orchestra

 

Додамо, що в акаунті вчительки “Математика з міс Чанг” є багато інших математичних трюків, якими вона ділиться з дітьми та дорослими.

Чтайте також:  Уряд ухвалив Концепцію розвитку сфери штучного інтелекту

Джерело.


Повернутись вверх