facebook

Держава забезпечить молодих медиків першим робочим місцем

Держава забезпечить молодих медиків першим робочим місцем

Найширший вибір спеціальності та першого робочого місця матимуть найздібніші студенти.

Держава забезпечить випускників медичних вишів першим робочим місцем, проте до випускників 2024 року вимога щодо відпрацювання після проходження інтернатури не застосовуватиметься.

На цьому наголошують в Міністерстві охорони здоров’я, коментуючи дискусії зі студентами та колективами медичних університетів щодо проєкту змін до Положення про інтернатуру.

Зокрема, документ передбачає, що найширший вибір спеціальності та першого робочого місця матимуть ті, хто найкраще навчався впродовж шести років, успішніше склав іспит КРОК-2 і має найвищий рейтинг.

Водночас самостійно обрати спеціальність, місце проходження інтернатури та перше місце роботи зможе кожен випускник, незалежно від форми навчання.

Очікується, що цьогоріч під час розподілу буде врахована реальна потреба держави в лікарях певних спеціальностей.

Також зміни передбачають, що у випадку, якщо студент-бюджетник не готовий обрати з-поміж варіантів, які доступні йому залежно від рейтингу, він може взяти участь у розподілі наступного року.

Коментарі та зауваження до проєкту змін до Положення про інтернатуру приймаються до 11 квітня.

Чтайте також:  "Їм дійсно не байдуже": вчителька з України зі свого досвіду назвала різницю між британськими та українськими школярами

Джерело.


Повернутись вверх