facebook

У якому розмірі надається відпустка без збереження заробітної плати за сімейними обставинами?

У якому розмірі надається відпустка без збереження заробітної плати за сімейними обставинами?

Відповідно до ч. 1 ст. 26 Закону України «Про відпустки» за сімейними обставинами та з інших причин працівнику може надаватися відпустка без збереження заробітної плати на термін, обумовлений угодою між працівником та власником або уповноваженим ним органом, але не більше 30 календарних днів на рік.

Отже, керуючись вищевикладеним:

1. відпустка без збереження заробітної плати надається  за спільною згодою між працівником і власником;

2. розмір відпустки не більше 30 календарних днів на рік;

3. відпустку можна використовувати частинами протягом року.

Джерело:Лілія Орел

Чтайте також:  Яку зарплату у 2024 році повинні отримувати вчителі в Україні

Джерело.


Повернутись вверх