facebook

Коли весняні канікули 2024 в Україні і скільки вони триватимуть

Коли весняні канікули 2024 в Україні і скільки вони триватимуть

Весняні канікули у 2024 році для всіх школярів України мають розпочатись 25 березня і триватимуть тиждень, до 31-го. Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти та науки, рішення про дати й тривалість перерви від навчання кожна громада та заклад освіти ухвалюють самостійно. Тож на Рівненщині деякі школи вирішили змістити графік і піти відпочивати з 18 березня, ще частина – з 30-го по 7 квітня. 30 закладів освіти матимуть відпочинок найпізніше – з 8 квітня, а сім не робитимуть весняну перерву від навчання взагалі.

На Львівщині також зміни в датах канікул – певні заклади освіти підуть на тижневий відпочинок з 18 березня. Крім того, школярі цього регіону матимуть додаткові дні великодніх канікул – з 2 по 6 травня. Умови проведення перерв між семестрами затверджено МОН у відповідному документі. У ньому також йдеться, що тривалість навчального року – з 1 вересня 2023-го до 28 червня 2024-го. Відомство надало додатковий місяць для того, аби всі діти змогли надолужити втрачені знання через можливі ворожі обстріли або блекаути.

На Буковині з 18 березня на відпочинок підуть школярі 4 шкіл, ще 34-х – з 1 квітня. У 293 закладах освіти весняні канікули пройдуть у період з 23 по 28 березня. Також у 3 школах перерви від навчання не буде, адже вони мали довшу зимову. Учні 2 шкіл матимуть канікули одразу після великодніх свят.

Чтайте також:  "Інакше діти виїдуть разом із батьками". У МОН назвали мету №1 у школах Харкова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра і Миколаєва

У Житомирі міський департамент освіти повідомив, що школярі міста підуть на канікули з 23 березня та повернуться на навчання 1 квітня. У дітей буде 9 днів на відпочинок.

На Хмельниччині школи матимуть канікули з 25 по 31 березня. Проте в одному закладі діти продовжать навчання, адже вони відмовились від осіннього та весняного відпочинку на користь зимового.

Дотримуватимуться рекомендованого Міністерством освіти графіка заклади освіти Черкас, Вінниці, Харкова, Полтави, Кропивницького та Дніпра.

Про дати проведення канікул у кожному закладі освіти повідомляє адміністрація школи та класні керівники.

Нагадаємо, на Черкащині в Уманській громаді діти не ходили в школу до 29 січня. Таких заходів вжили через загрози ракетних ударів та з міркувань економії електроенергії. Так само довго тривали канікули і в Чорткові Тернопільської області. Проте заклади освіти запевнили, що всі школярі так само матимуть тижневу перерву від навчання навесні.

Джерело.


Повернутись вверх