facebook

Чи будуть страхувати вчителів від коронавірусу: відповідь Шкарлета

Чи будуть страхувати вчителів від коронавірусу: відповідь Шкарлета


Експерти запевняють, що вчителі зараз у зоні ризику, адже навчають дітей під час пандемії. Вже відомо про багато випадків захворювання на COVID-19 серед вчителів. Тож, багатьох хвилює питання, чи будуть їх страхувати.

Відповідь на це питання дав т.в.о мінстра освіти і науки Сергій Шкарлет під час години запитань до уряду 18 вересня у Верховній Раді.

Шкарлет запевнив, що для того, аби захистити вчителів МОН щотижнево проводить селекторні наради, надає рекомендації та разом з МОЗ намагається повернути гроші, які забрали з освіти у фонд коронавірусу.

“Щодо страхування, то коштів на це не передбачено, але МОН в рамках перерозподілю видатків в розмірі 540 мільйонів гривень ми хочемо спрямувати на засоби по боротьби з коронавірусом”, – сказав Шкарлет.

За його словами, Міносвіти уклали меморандум з 5 страховими компаніями, які готові забезпечити страхування всіх працівників освіти на м’яких умовах.

Окрім того, Шкарлет нагадав, що з 2021 року зарплати вчителів зростуть на 30%. Якою буде зарплата у вчителів? Шкарлет заявив Шкарлет заявив, що вчителям збільшать зарплату у 2021 році: відомі суми, що ставка зарплати вчителя вищої категорії на 1 січня 2021 року становитиме 6461 гривень, а на 1 липня – вже близько 7 тисяч гривень. А вже розрахункова заробітна плата вчителів становитиме від 12 тисяч до 14 тисяч гривень.

Чтайте також:  Вчитель-мільярдер: історія успіху найбагатшого педагога світу

Джерело.


Повернутись вверх