facebook

Стосується всіх учнів 8-11 класів: запроваджується новий курс, вплине на майбутнє багатьох

Стосується всіх учнів 8-11 класів: запроваджується новий курс, вплине на майбутнє багатьох
Школярам допоможуть визначитися з вибором професії
Для тих юних українців, які незабаром опиняться перед вибором майбутньої професії , але поки що так і не визначилися, яка сфера діяльності їм до вподоби, стартує унікальна можливість: онлайн-курс “Твоя майбутня професія”. Про це розповіли у телеграм-каналі МОНограм.

Безкоштовні онлайн-курси для українських дітей SchoolToGo запускають новий курс для старшокласників, які скоро вступатимуть до вищих навчальних закладів, але ще не зрозуміли, ким справді хочуть бути в майбутньому. Безкоштовний курс “Твоя майбутня професія” вже скоро стане доступним для учнів 8-11 класів, які досі мають сумніви щодо важливого вибору професії. Також онлайн-курс дозволить дізнатися тенденції та можливості, що відкриваються на сучасному ринку праці.

Онлайн-курс пропонує прослухати лекції про тренди на трудовому ринку, які виникнуть у найближчі десять років, щоб діти могли визначитись із перспективним для себе напрямком. Крім того, слухачам безкоштовного курсу можна буде пройти спеціальні майстер-класи для розуміння кожної професії зсередини.

Також школярам будуть доступні практичні завдання для відпрацювання набутих навичок та знань, а також вони прослухають мотивуючі інтерв’ю з професіоналами у важливих сферах. Після прослуховування курсу українські школярі отримають відповідний сертифікат.

Чтайте також:  "А що це ми будемо Пушкіна вивчати?" Вчителька розповіла про плюси НУШ, штучного інтелекту на уроках і зарплату 12 тисяч гривень

Заняття розпочнуться вже 18 березня і триватимуть протягом двох місяців. Онлайн-курс “Твоя майбутня професія” спонсорується завдяки підтримці Європейського Союзу і включає чотири етапи:

  • відкрита лекція на тему “Як обрати професію майбутнього”;
  • зустріч із психологом в онлайн-форматі на тему “Поговоримо втрьох”;
  • профорієнтаційні майстер-класи, які проведуть у міні-групах;
  • інтерв’ю із зірками лідерами думок.

Для реєстрації школярам необхідно заповнити спеціальну форму за електронною адресою https://schooltogo.online/reiestratsiia/.

Джерело.


Повернутись вверх