facebook

Діти починають брехати: вчитель пояснив, чому мобільні телефони в класі – завжди погана ідея

Діти починають брехати: вчитель пояснив, чому мобільні телефони в класі – завжди погана ідея

Англійський вчитель Піт Кларксон розповів, що дозвіл користуватися мобільними телефонами у класі – завжди погана ідея, адже школярі відволікаються від навчання. Зокрема, це негативно позначається на успішності всіх дітей під час уроку. За словами педагога, деякі з учнів починають настільки переконливо брехати, аби не допустити конфіскації ґаджета, що вони би вразили британського фокусника Пола Деніелса.

Кларксон каже, що у разі, коли у школярів виявляють телефон, вони починають вигадувати різні відмовки на кшталт надзвичайної ситуації вдома, візиту до лікаря, хворих родичів, співбесіди на підробіток тощо. Вчитель у своєму листі, який опублікувало The Guardian, запевняє, що ідея дозволити носити учням телефони у школі, проте не користуватися ними, може працювати лише в ідеальному світі.

На жаль, мій досвід показує, що деякі учні і батьки не слухаються, а значна частина з них є частими користувачами телефонів. Учням, особливо тим, що найменше потребують відволікання, майже неможливо дотримуватися добровільних умов. Вони застосовують напрочуд широкий спектр витончених і таємних методів використання телефонів на уроках, створюючи таким чином непотрібні додаткові відволікаючі фактори для класу в цілому“, – пише Кларксон.

Чтайте також:  Коригування підсумкової оцінки: що варто знати вчителям, учням та батькам

 

Педагог додає, що багато років він з колегами вимагав від учнів здавати телефони на час уроку в безпечну скриньку, і це працювало. Проте сучасні “освітні” додатки стали заохочувати школярів користуватися ґаджетами під час навчання.

Кларксон запевняє, що багато вчителів засмучуються, що їхні прогнози щодо жахливих наслідків використання смартфонів дітьми у школі справдилися.

Джерело.


Повернутись вверх