facebook

Стосується батьків та учнів старших класів: хочете вступити до інституту — йдіть до ТЦК. Відеозаява…

Стосується батьків та учнів старших класів: хочете вступити до інституту — йдіть до ТЦК. Відеозаява

Для учнів старших класів записали важливе звернення до ТЦК.

Для учнів 11 класів, які цього року збираються вступати до вищого навчального закладу в Одеському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), записали важливе звернення. Відео публікує Telegram-канал Одеса. Офіційно.

Співробітниця ТЦК в Одесі поінформувала, що з 1 січня 2024 року стартувала вступна кампанія, яка триватиме до 1 червня цього року. Весь цей час триватиме відбір кандидатів на вступ до вищих військових навчальних закладів країни. Також можна вступити й на військові підрозділи – військові інститути, кафедри, факультети чи відділення військового вишколу вищих навчальних закладів.

Співробітниця ТЦК поінформувала, що охочим пов’язати своє майбутнє з військовою справою слід звертатися до районних ТЦК за більш детальною інформацією. Наголошується, що там фахівці допоможуть обрати майбутній шлях, військову спеціальність, а також здобути всі переваги від навчання у вищому військовому навчальному закладі.

На відео також показано будівлю Військової академії в Одесі. Повідомляється, що у закладі є 5 факультетів, можна обрати із 16 спеціальностей на 22 кафедрах. У ролику вказується, що вступити можуть охочі віком від 17 до 30 років, які мають повну середню загальну освіту. Також є у країні й військові коледжі. Наприкінці ролика також наведено перелік усіх військових навчальних закладів країни з номерами телефонів для зв’язку.

Чтайте також:  Державна служба якості освіти зможе проводити позапланові перевірки шкіл

Зокрема, ще українцям можна здобути освіту у таких військових вищих закладах: Військова академія (Одеса) Національний університет повітряних сил ім. І. Кожедуба (Харків) Національна Академія Сухопутних військ ім. П. Сагайдачного (Львів) Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут (Київ) Військовий інститут ім. С. П. Корольова (Житомир) Військовий інститут Національного університету ім. Т. Шевченка (Київ) Інститут Військово-Морських сил Національного університету “Морська академія” (Одеса)

Джерело.


Повернутись вверх