facebook

Жодних канікул: влітку українські школярі продовжать навчатися

Жодних канікул: влітку українські школярі продовжать навчатися

Дату завершення навчального року можуть визначати на місцях

Для наших читачів, які займаються вихованням та забезпеченням дітей шкільного віку, з’явилися важливі новини. Так, навчальний рік 2023/2024 в Україні стартував 1 вересня 2023 року і триватиме він до 28 червня 2024 року.

У МОН нагадали, що під час воєнного стану тривалість навчального року встановлює уряд України. І зазначили вищезгадані дати відповідно до постанови від 28 липня 2023 року № 782.

У МОН назвали дату завершення навчального року 2023/2024
Як і раніше, навчальний рік триває до кінця червня – 29 – 30 червня.

Цього року – це вихідні.

“Згідно з цим законом структуру та тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначає педагогічна рада навчального закладу з урахуванням особливостей”, – повідомили у Міносвіти.
І додали, що тривалість канікул у школах у межах навчального року не може становити менше ніж 30 днів.

Чи навчатимуться учні влітку
У міністерстві також наголошують, що дату завершення навчального року можуть визначати на місцях. Але педагогічні поради та керівники шкіл мають враховувати стан учнів, рівень освітніх втрат тощо.

Чтайте також:  Реформа освіти: в регіонах створять мережу академічних навчальних закладів

“У червні школи можуть продовжити стандартний освітній процес, проводити додаткові заняття, консультації, екскурсії тощо”, – додали до МОН.
Так, школа самостійно визначає тривалість навчального року, зокрема, дату його закінчення. Також – дати канікул, необхідність та день проведення свята останнього дзвоника тощо.

Джерело.


Повернутись вверх