facebook

Вчитель може з’їсти канапку учня, а дитина – вийти з класу без дозволу

Вчитель може з’їсти канапку учня, а дитина – вийти з класу без дозволу

Українська співачка Ольга Юнакова, яка разом із чоловіком та трьома дочками зараз перебуває в Іспанії, розповіла, як там навчаються її діти. За її словами, викладання дуже відрізняється від українського. Зокрема, школярі можуть без дозволу виходити з класу або поділитися своєю їжею з вчителем.

Як зазначає Юнакова, у школярів є повна свобода дій під час навчання. Своїми враженнями співачка поділилась в ексклюзивному інтервʼю OBOZ.UA.

“У нас ручки повинні бути складені, все строго. А тут – інакше. Свобода дій, можеш спокійно встати, піти підточити олівець, вийти з класу в туалет, не питаючись, поділитися канапкою з вчителем. Тереза була цим приємно шокована: “Мамо, уявляєш, вчитель сьогодні підійшов, запитав, що я їм. І я йому дала скуштувати свою канапку, а він мені – свою”. Наші вчителі себе так не поводять, погодьтеся”, – сказала Юнакова.

Вона додає, що в іноземній школі педагоги намагаються бути другом школярам і допомогти в усьому. Співачка розповідає, що навіть попри те, що її старша донька Тереза не знала іспанської мови, завжди ходила до школи із задоволенням. Крім цього, артистка ділиться, що пів року її дитині вчителі допомагали полегшити адаптацію у новому місці.

Чтайте також:  Увага школярів та батьків: Кабмін прийняв важливе рішення щодо укриття в школі...

“У школі наша дитина була вільним слухачем – нічого ніхто її на уроках не запитував. Згодом почала спілкуватися фразами, путалася, розмовляла з помилками. Сьогодні в неї гарна іспанська. Іноді вона навіть займається викладанням мови онлайн для дітей та дорослих”, – розповіла Юнакова.

Артистка розповіла, що зараз Тереза опановує професії відеографа, режисера монтажу, фотографа та звукорежисера у навчальному закладі, рівноцінному українському коледжу.

Джерело.


Повернутись вверх