facebook

Студенти самі визначатимуть, скільки років навчатися в університеті

Студенти самі визначатимуть, скільки років навчатися в університеті
Студенти в Україні зможуть закінчувати навчання на бакалавраті раніше або пізніше, аніж передбачає чотирирічна програма.. Відповідні зміни запрацюють з нового навчального року.
Джерело:The Ukrainians

Вони передбачені у межах впровадження індивідуальних освітніх траєкторій у вишах. Детально розповів заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

Студенти самі визначатимуть, скільки років навчатися в університеті
Посадовець уточнив: у 2004 році в нашій державі заклали принцип розрахунку траєкторії студента через так звані кредити ЄКТС (європейська кредитно-трансферна система).

Сьогодні студенти зобов’язані накопичувати 60 кредитів на рік. Ми фактично примушуємо їх проходити бакалаврську програму за чотири роки,– зазначив Винницький.

І додав, що важливо запропонувати студентам гнучкість, щоб вони самостійно могли визначати, за який час складатимуть певну кількість кредитів.

Зараз ми плануємо запровадити показник у 30 – 80 кредитів на рік для очної форми навчання. Студент зможе пришвидшити або уповільнити свій темп навчання,– заявив заступник очільника МОН.

Чтайте також:  Репетиторка з англійської мови пояснила, чому урок має коштувати мінімум 500 грн: думки українців розділилися

Джерело.


Повернутись вверх