facebook

Англійська мова стане обов’язковою для вивчення у дитсадках

Англійська мова стане обов’язковою для вивчення у дитсадках
Днями у парламенті погодили у першому читанні законопроєкт про застосування англійської мови в Україні. Вона отримає статус однієї з мов міжнародного спілкування та стане обов’язковою у певних сферах.

Джерело:Osvita.ua

Зміни у разі ухвалення документа в цілому очікують і на дошкільнят. Вони обов’язково вивчатимуть англійську мову ще у садку.
Дошкільнята обов’язково вивчатимуть англійську в садку
Такі зміни передбачені ухваленим за основу законопроєктом. Документ, зокрема, пропонує закріпити поняття використання та вивчення англійської мови дитсадках.

Так, у разі ухвалення Закону про застосування англійської мови в Україні, дитячі садки мають забезпечити обов’язкове вивчення англійської мови для дітей старшого дошкільного віку.

Водночас для дітей раннього, молодшого дошкільного та середнього дошкільного віку мають забезпечити використання англійської в освітньому процесі.
Англійська стане однією з мов міжнародного спілкування в Україні

  • Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про застосування англійської мови в Україні.
  • Англійська мова стане однією з мов міжнародного спілкування у нашій державі.
  • Цей проєкт закону також визначає категорії посад, кандидати на зайняття яких повинні знати англійську мову.
  • Вона також стане обов’язковою для представників окремих професій.
  • До слова, норму про показ англомовних фільмів у кінотеатрах мовою оригіналу з субтитруванням українською вилучили з документа під час засідання Комітету.
Чтайте також:  Законопроєкт щодо реформи дошкільної освіти: що зміниться для педагогів, батьків і дітей у разі ухвалення

Джерело.


Повернутись вверх