facebook

Серед тих, кого зараз найбільше шукають роботодавці в Україні – вчителя початкових класів

Серед тих, кого зараз найбільше шукають роботодавці в Україні – вчителя початкових класів

В Україні до п’ятірки найзатребуваніших посад входять продавці-консультанти (8 219 вакансій), менеджери з продажів (6 383), водії (3 277), кухарі (3 264) та бухгалтери (3 186). Найбільший приріст у червні показала вакансія вчителя початкових класів (+44% – до 187 вакансій).

Переважно приватні школи та дитячі садочки шукають персонал для підготовки дітей до школи в період літніх канікул. Про це свідчать дані відомого кадрового порталу, пише obozrevatel.

Як зазначається, кількість шукачів роботи, які створили та оновили резюме, в червні зменшилася (на 4% до 351 014), якщо порівняти з травнем. Це незначне коливання, фактично кількість резюме зберігається на рівні квітня 2023-го.

Переважна більшість шукачів – жінки (57%). Найбільшу частку, 35% від загальної кількості, складають кандидати 16-24 років. Стосовно досвіду, то кандидати розподіляються таким чином:

  • 36% не мають досвіду;
  • 33% мають понад 5 років досвіду;
  • 31% мають від мінімального до 5 років досвіду.

Найбільше нових кандидатів у червні з’явилося в Донецькій (+15%), Тернопільській (+9%), Чернівецькій (+8%), Волинській (+7%) та Житомирській областях (+6%).

Переважна більшість нових кандидатів представляють категорії: “Готельно-ресторанний бізнес, туризм” (+18%), “Освіта, наука” (+15%), “Сфера обслуговування” (+11%), “ЗМІ, видавництво, поліграфія” (+8%), “Роздрібна торгівля” (+7%), “Маркетинг, реклама, PR” (+5%), “IT, комп’ютери, інтернет” (+3%).

Чтайте також:  "Ворога потрібно знати". Українська викладачка назвала причини, чому російська мова не втрачає популярності в Гарварді

У розрізі професій найбільше на ринок праці вийшло офіціантів, а також освітян: вчитель інформатики, педагог-організатор, вчитель української мови, вчитель фізики.

Джерело.


Повернутись вверх