facebook

Міносвіти пропонує викладати один із предметів англійською у старших класах

Міносвіти пропонує викладати один із предметів англійською у старших класах

Міністерство освіти та науки України пропонує запровадити елементи білінгвальної освіти у старших класах шкіл, щоб один із профільних предметів викладався паралельно українською та англійською мовами.

Як пояснив у коментарі Суспільному генеральний директор ректорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН Олег Єресько, зміни стосуватимуться академічних наукових ліцеїв, після яких дитина буде спрямована на здобуття вищої освіти на університет.

За словами Єреська, ініціатива спрямована не настільки на знання предмета, а на знання термінології та розширення словникового запасу.

“Наприклад, ви пішли в біологічний профіль, ви вивчаєте англійську мову, біологію, і плюс у вас там певна кількість годин в залежності від того, як заклад освіти створить свою освітню програму… у вас та ж сама біологія, тільки викладається англійською мовою, щоб просто розширити вашу термінологію”, — пояснив він.

Представник МОН зазначив, що така процедура стосуватиметься всіх профільних предметів, але функціонуватиме вона тоді, коли в Україні буде повністю запроваджена профільна освіта.

“Сподіваюсь, що не пізніше 27-го року, як записано в нашому законі про освіту, ми маємо перейти на справжню профільну освіту з двома типами ліцеїв: наукові і професійні. Для наукових ліцеїв ми і пропонуємо такі елементи благальності”, — додав Єресько.

Чтайте також:  Ірина Фаріон померла у лікарні, – пресслужба Першого медичного обʼєднання Львова.

Джерело.


Повернутись вверх