facebook

Школярів лишатимуть на другий рік? Освіту поставлять на європейські рейки

;

Школярів лишатимуть на другий рік? Освіту поставлять на європейські рейки

Новий міністр освіти звернувся до українців, які виїхали за кордон, щоб ті ділилися практикою

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий запропонував ділитися думками та досвідом щодо зміни підходів у навчанні. Урядовець зазначив, що два роки ковіду та рік повномасштабного вторгнення. Навантаження на дитину дуже високе: і психологічне, і розумове. Це і про велику кількість предметів, і про навчання онлайн, і про додаткові заняття, щоб надолужити втрачене.

“Тому прошу вас поділитися своєю думкою з цього питання у коментарях і розповісти про досвід відвідування ваших дітей шкіл за кордоном. Наша спільна мета – створити для дітей можливості здобути якісну, корисну та сучасну освіту,” – написав міністр.

Тетяна Манакова повідомила, що працює у Берліні у старшій школі, 7-10 класи.

Предметів дійсно не так багато, основні: німецька, англійська, математика. Інші предмети поєднано у курси: біологія, хімія, фізика- NAWI( природничі науки), історія, соціологія, георгафія GAWI, курси охоплюють основні поняття з даних предметів, те що важливо для пратики у подальшому житті. Мову і літературу не поділяють на окремі предмети, вичитуються блоками.

За словами Тетяни, головна мета навчання у Німеччині – практичні навички та знання. Тем вивчають менше, але якісніше.

Чтайте також:  Українські діти отримають компенсацію за жахи війни: Кабмін зробив важливий крок

Також, за словами Тетяни цілком звичним явищем є повторне проходження курсу навчання: Ніякого тиску на учнів, не засвоїв програму – лишаєшся на повторний рік навчання.

Джерело.


Повернутись вверх