facebook

Реформа торкнеться кожного учня: у МОН попередили до чого готуватися дітям та батькам

Реформа торкнеться кожного учня: у МОН попередили до чого готуватися дітям та батькам

Подробиці
У новому навчальному році школярів очікують глобальні зміни
Усередині нашої країни спостерігається значна нерівність в освітніх втратах. Деякі учні мали змогу здобувати повноцінну освіту, тоді як інші зовсім не могли вчитися. У зв’язку з цим МОН готується до нових реформ. Про це повідомив у своєму Фейсбуці міністр освіти Оксен Лісовий.

Говорячи про втрати та розриви, насамперед ми повинні на рівні держави визначитися з термінологією та методиками вимірювання. Це можуть бути різні моніторинги, дослідження та інструменти для оцінки на місцях, – написав міністр.

За його словами, шляхи надолуження освітніх втрат і розривів можуть бути різними:

  • перегляд та адаптація освітніх програм;
  • розробка експрес-курсів;
  • створення додаткового цифрового контенту та розвиток Всеукраїнської школи онлайн;
  • тьюторинг та адаптація освітнього процесу.

“Втім, найважливіше, що ми маємо зробити, – відновити повноцінне очне навчання там, де це можливо. І тут знову повертаємось до питання безпеки та довіри – батьків до навчальних закладів, дитини до вчителя, вчителя до держави”, – наголосив Лісовий.

Як зазначив голова МОН, найважливішим завданням наступного навчального року буде відновлення повноцінного очного навчання там, де це можливо.

Чтайте також:  Батьки учнів мають змогу за допомогою смарт-годинника дитини підключатися та таємно слухати, що відбувається в класі. Як реагувати учителю?

Міністр також наголосив на важливості психологічної підтримки і учнів, і вчителів, і батьків.

Джерело.


Повернутись вверх