facebook

У батьків істерика: терміни літніх канікул знову змінили

У батьків істерика: терміни літніх канікул знову змінили

До чого готуватись?
Коли в українських школах розпочнуться літні канікули
Весна вже практично добігає кінця, а це означає, що незабаром школярі підуть на літні канікули. Стало відомо, коли в Україні закінчиться навчальний рік 2022–2023.

Традиційно навчальний рік починається в Україні 1 вересня і закінчується для більшості школярів наприкінці травня наступного року.

За весь період навчального року також школярі мали канікули:

  • Восени – з 24 по 30 жовтня 2022 року;
  • Взимку на різдвяні свята – з 25 грудня 2022 року до 8 січня 2023 року;
  • На Великдень навесні – з 27 березня по 2 квітня;
  • Літні почнуться з 25 травня та закінчаться 1 вересня.

Навчальні установи, особливо приватні, вправі самостійно вирішувати, коли в дітей віком будуть канікули. Наприклад, вони можуть змінювати терміни, спираючись на епідеміологічну ситуацію, погодні умови та ситуацію з безпекою.

Але в Міносвіти ухвалили, що навчальний рік в Україні закінчиться цього року 25 травня і розпочнеться восени 1 вересня.

В українському законодавстві про повну середню освіту зазначено, що навчальний рік у школах має тривати принаймні від 175 днів. Але на період воєнного стану воно припиняється.

Тому поки в країні діє особливе положення, терміни визначає Кабінет міністрів України. У постанові Кабміну зазначається, що цього року навчальний рік має закінчитися 30 червня. Але це стосується випускників 11-го класу, які стануть абітурієнтами.

Чтайте також:  В школі на батьківських зборах адекватний батько всього однією фразою поставив на місце зграю скаженілих матусь

При цьому у Києві Департамент освіти Київської міської ради зазначив, що 16 червня має стати Днем останнього дзвоника. Документи про освіту випускникам радять віддати у період з 21 по 23 червня.

У травні та червні звичайне навчання у класах пропонують замінити на індивідуалізоване групове навчання.

Джерело.


Повернутись вверх