facebook

Школи в Україні переведуть на дистанційку: названі дати та з чим це пов’язано

Школи в Україні переведуть на дистанційку: названі дати та з чим це пов’язано

Подробиці
Українцям розповіли, у яких сферах школи переведуть на дистанційне навчання
Як стало відомо нещодавно, що в деяких областях України школи будуть переведені на дистанційне навчання. Інформація про це з’явилася на сайті RBC.

Отже, зазначається, що дистанційно діти навчатимуться 8 та 9 травня, проте не у всіх регіонах країни, а лише певних областях. Пов’язано це з безпекою школярів, оскільки на ці дати можливий черговий обстріл дивним терористом.

Так ось, відповідне рішення вже було ухвалено у наступних областях.

У Полтавській області. “Відповідно до рекомендацій Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА, враховуючи можливі провокаційні обстріли з боку РФ, заклади загальної середньої та позашкільної освіти Полтавської міської територіальної громади 8 та 9 травня працюють у дистанційному форматі, заклади дошкільної освіти працюють у звичному режимі”, – сказано у повідомленні Полтавської ОВА.

У Кіровоградській області. Також на дистанційне навчання 8 та 9 травня будуть переведені діти у Кіровоградській області.

“Знаємо, з яким підлим, цинічним, підступним ворогом боремося. Життя та безпека людей, особливо дітей, для нас – найголовніше”, – заявили у Кіровоградській ОВА.

Приєднуйтесь до нашої нової спільноти ОСВІТА UA

Посилання:https://www.facebook.com/groups/1023345988199205/?ref=share

Чтайте також:  Не вмикати: яку техніку заборонили використовувати у школах

Джерело.


Повернутись вверх