facebook

Скандал через гроші на випускний у дитсадку (ФОТО)

;

Скандал через гроші на випускний у дитсадку (ФОТО)

Скріни спілкування у батьківському чаті виклали у соцмережу

500 грн з дитини – сума після спілкування з вихователями
Скріни переписки у батьківському чаті старшої групи дитсадка №6 міста Дубно на Рівненщині виклали у Фейсбук.

У них батькам пропонували скластися на випускний у дитсадку по 500 грн з дитини.

Таку суму пояснювали тим, що

  • 2000 грн потрібно на 9 подарунків керівництву садка,
  • 180 грн – на 9 запрошень керівництву садка,
  • 1350 грн – на 27 повітряних кульок дітям,
  • 600 грн – на 2 фігури з повітряних кульок,
  • 1600 грн – на відеозйомку,
  • 500 грн – на подарунки дітям молодшої групи.

Окрім цього, батькам пропонували здати гроші на килим і подарунки вихователям. Ініціатор такого фінансування випускного також у чаті написав, що список потреб для випускного утворено після спілкування з вихователями садка.

Після оприлюднення пропозиції щодо збору грошей з чату зникли 
Адмін спільноти «Дубно-це Європа» Володимир Котяш, який перебуває зараз на військовій службі, виклав скірни переписки зі словами:

Я думав, що дубенчани за рік повномасштабного вторгнення росії на Україну змінилися, що війна росії проти України змінила людей.

А ось і ні. Батьки знову організовують збір коштів для подарунків вихователям та адміністрації навчальних закладів чи дошкільних навчальних закладів.

Чтайте також:  На Київщині випускник на інвалідному візку не зміг відсвяткувати останній дзвоник через вчительку

Після цього, як поінформував він, з батьківського чату почали видаляти пости з пропозиціями про подарунки, і журити маму, яка надала переписці розголосу. Мовляв, вона поставила вихователів у незручне становище і вони тепер просять не збирати гроші на випускний.

«Вихователі подарунків не просять», – управління освіти
Відреагувала на скріни і начальник відділу освіти Дубна Наталія Іваницька. Вона написала у Фейсбуці (подаємо без змін):

…хочу перш за все, звернути увагу, що в дописі виставлені скриншоти, згідно яких не можна встановити факту, що йде мова про ЗДО 6 Дубенськоі м/р, та що така переписка велася саме в теперішній час, що вимагались кошти та/або подарунки для вихователів і т.п.

Крім того, хочу звернути увагу, що ініціатором збору, вказаних «потреб», є батьки дітей старшої групи, частина з яких (як можна зрозуміти з дописів, які розкидані по усіх групах соціальної мережі), хотіли окрім святково концерту, подарувати своїм дітям солодощі та якісь подаруночки.

Якщо батьки виявили бажання щось придбати для закладу, вона вправі це робити згідно закону, а заклад офіційно ставить цю річ на баланс. Чи це є корупція?! Точно, ні!

Написала вона і про подарунки вихователям. Мовляв, це також ініціатива батьків. І закликала:

Чтайте також:  На Київщині випускник на інвалідному візку не зміг відсвяткувати останній дзвоник через вчительку

…не потрібно цього робити! Вихователі цього не просять, вони потребують лише підтримки та розуміння їхньої нелегкої праці!

Наталія Іваницька назвала допис Володимира Котяша необʼєктивним та упередженим стосовно директора закладу, вихователів, а також таким, що дуже їх ображає. І попросила:

…прошу, як начальник управління освіти, не робити таких голослівних заяв та дописів, а батьків відноситись з повагою до вихователів та адміністрації закладів освіти.

Несподіване продовження: дзвінок з поліції
А сьогодні, 2 травня, Володимир Котяш повідомив, що начальник управління освіти Наталія Іваницька через його дописи у Фейсбуці написала скаргу у поліцію. І вже до нього з цього приводу телефонував поліцейський. Також Володимир Котяш написав:

Щодо працівника поліції – буде мене шукати. Оскільки я йому не сказав, де я знаходжуся та в якій військовій частині проходжу військову службу.

А в нас точно зараз триває війна з моsкалями?

Джерело.


Повернутись вверх