facebook

У МОН розповіли, коли у школах України закінчиться навчальний рік 2022 – 2023

У МОН розповіли, коли у школах України закінчиться навчальний рік 2022 – 2023

В Україні чітко встановлені межі навчального року 2022 – 2023. Але місцева влада може змінювати дати в областях самостійно.

Про це під час брифінгу розповів заступник міністра освіти та науки України Андрій Вітренко. І уточнив, у якому разі можна змінити дату закінчення навчального року.

Коли у школах закінчиться навчальний рік 2022 – 2023
За словами чиновника, структура та термін навчального року в загальному визначає 10 стаття Закону України “Про повну середню освіту”. Відповідно до документа, освітній процес у школах не має тривати довше, ніж до 1 липня будь-якого року. При цьому структуру навчального року визначає педагогічна рада кожної школи. Але в умовах воєнного стану відбулися певні зміни.

Так, наголосив Вітренко, Кабмін ще минулого року визначив, що цей навчальний рік в Україні триватиме з 1 вересня 2022 до 30 червня 2023 року.

При цьому обласні адміністрації разом з освітянами, залежно від безпекової ситуації, самі ухвалюють остаточне рішення щодо дати закінчення цього навчального року у своєму регіоні.
Глава МОН назвав термінові зміни української освіти

  • Перш за все в Україні дбатимуть про безпеку учнів та вчителів під час освітнього процесу.
  • Не менш важливим завданням на сьогодні є і повернення до очного навчання.
  • Ще одне важливе завдання, яке ставить для реалізації МОН, – організація якісного онлайн-навчання. Це для школярів за кордоном та тих, хто через безпекову ситуацію в Україні змушений вчитися дистанційно.
  • Серед інших важливих завдань для втілення – тотальна цифровізація та оптимізація доступу до освіти через створення індивідуальних кабінетів.
  • Ще одним пріоритетом МОН є модернізація та трансформація системи професійної освіти.
Чтайте також:  Як записати дитину у перший клас і що потрібно знати батькам майбутніх школярів

Джерело.


Повернутись вверх