facebook

Батьки, готуйтеся: дітей у школах ще більше завантажать домашніми завданнями

;

Батьки, готуйтеся: дітей у школах ще більше завантажать домашніми завданнями

Названі причини

У школярів буде більше домашнього завдання
Вже кілька років українські школярі не можуть нормально навчатись. Спочатку причиною дистанційного навчання став Covid-19, а з минулого року навчання перевели онлайн через повномасштабну російську військову агресію. Стало відомо, що з низки причин школярам даватимуть більше домашнього завдання, повідомляє osvita.ua.

За цей час діти й так були змушені самостійно вивчати багато матеріалу, а батьки, якщо потрібно щось пояснити дитині – робити це самими або шукати репетитора.

Через повітряні тривоги та відключення електроенергії школярі теж не могли нормально вчитися. Єдиним виходом із цього, як вирішили вчителі, даватиме більше домашнього завдання.

Це підтверджують результати опитування, проведені серед учителів та директорів шкіл. Опитування проводилося як дослідження щодо якості організації освітнього процесу за умов війни.

Результати опитування співробітників сфери освіти показали, що 84% керівників шкіл та 90% вчителів знайшли спосіб компенсувати втрати у навчальному процесі через такі ситуації, як відключення електроенергії або оголошення повітряних тривог.

Найчастіше це відбувається внаслідок того, що школярам пропонують навчальні матеріали. Наприклад, презентація, відео, аналогічні заняття, які відбуваються онлайн. Такий спосіб використовують у міських школах 84% опитаних, у селах – 78%.

Чтайте також:  Саме час переучуватися, щоб вижити: які професії будуть популярними після війни

На самостійне вивчення інформацію школярам дають 48% шкіл у містах та 65% у селах.

Групові та індивідуальні консультації, які проводяться з метою компенсації втрат у навчальному процесі проводять у 65% шкіл у містах та 3% шкіл у селах.

Навчальні заняття в інший час проводяться у третині навчальних закладів у містах та половині сіл у країні. Також ущільнюють навчальний матеріал для компенсації навчального процесу до третини українських шкіл.

Джерело.


Повернутись вверх