facebook

За великодні та травневі канікули: батьків школярів штрафануть на 5100 грн

За великодні та травневі канікули: батьків школярів штрафануть на 5100 грн

Подробиці
Адвокат нагадала українцям, як застосовують штрафи до батьків за прогули дітьми школи
Після великодних та травневих канікул школярі не надто поспішають до школи, а ті, хто знаходиться на дистанційному — можуть не виходити онлайн. Тому адвокат нагадала, яка відповідальність лежить на батьках стосовно прогулів дітей. Відео, Анастасія Хижняк з Одеси, розмістила на своїй сторінці в TikTok.

За прогули учнями школи батьки несуть адміністративну відповідальність. Відповідно до статті 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення до батьків можуть бути застосовані адміністративна відповідальність у випадку відсутності контролю за здобуттям освітньої програми.

“У такому випадку на батьків накладається штраф у розмірі від 850 грн до 1700 грн. У випадку повторного порушення штраф може бути збільшено до 5100 грн”, – уточнила адвокат.

Під відео українці обурились таким законам, та почали своєю чергою звинувачувати вчителів.

“Ще що придумає наша влада, щоб з батьків здерти гроші”, “Треба було штраф на вчителів за дистанційне навчання, які не виходили на онлайн урок, а просто скидають сторінки і параграфи”, “А за дистанційку хто заплатить штраф батькам”, – написали у коментарях.

Чтайте також:  70% дітей-переселенців навчаються онлайн: психологиня попередила батьків про наслідки. Чому важлива соціалізація

Джерело.


Повернутись вверх