facebook

Перейти з однієї школи в іншу можна буде через «Дію»

Перейти з однієї школи в іншу можна буде через «Дію»

До початку нового навчального року 2023-2024 частина освітньої документації буде доступна онлайн в межах впровадження програми електронного документообігу.

Про це в інтерв’ю Суспільному заявив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Зараз будується фундаментальна інформаційна система, в якій буде реєстр школярів, вчителів та всіх шкіл», — зазначив він.

За словами Федорова, електронний документообіг у сфері освіти допоможе позбутися зайвої бюрократії: наприклад, перейти з однієї школи в іншу буде легше, адже все буде відбуватись електронно, за електронною заявкою.

Передбачається також, що перехід на онлайн полегшить життя родинам в окупації, які раніше були змушені забирати паперові документи з окупованих шкіл.

«Плюс документи будуть у “Дії”, як і потрібно для інших послуг. Я думаю, що до кінця року більшість проєктів фундаментальних пов‘язані із тим, що я сказав буде вирішено», — додав міністр.

Раніше, 2 березня, у Києві презентували оновлену освітню платформу, яка допомагає адаптуватися до умов навчання в режимі онлайн. Передбачається, що в кожного учня буде ID-профіль, до якого прив’язується освітня хронологія та успіхи у навчанні.

Чтайте також:  Літні канікули в Україні: коли розпочнуться та скільки триватимуть

Джерело.


Повернутись вверх