facebook

Батьки, кріпіться: коли у школах закінчиться навчальний рік – названо нову дату

Батьки, кріпіться: коли у школах закінчиться навчальний рік – названо нову дату

Подробиці
Стало відомо, коли у школярів закінчиться навчальний рік у 2023
В уряді визначили тривалість навчального року в Україні у період дії воєнного стану. Для випускників він завершиться 30 червня, про що йдеться у постанові Кабінету міністрів.

Щодо решти школярів, то вони закінчать навчання наприкінці травня – таким чином навчальних днів фактично налічується 155.

Водночас наголошується, що навчальні заклади мають право впливати на тривалість навчального року.

У повідомленні Кабміну сказано: “Законодавство надає автономію навчальним закладам, і вони самостійно педагогічною радою визначають структуру та тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу в межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленим відповідним навчальним планом”.

Нагадаємо, в Україні знову заговорили про необхідність запровадити в українських школах викладання двома мовами. Нововведення може торкнутися не всіх школярів, а лише частини.

Так, пропонується у старшій школі застосувати білінгвальне викладання, тобто двома мовами. Очікується, що таким чином держава зможе забезпечити школярів належним рівнем оволодіння англійською мовою.

Чтайте також:  Не вмикати: яку техніку заборонили використовувати у школах

Джерело.


Повернутись вверх