facebook

Єфросиніна та Дорофєєва публічно засудили вчителів, які промовчали про кричущий скандал: “Скільки коштує ваша Совість? Гидко!..”

За словами ведучої, троє неповнолітніх мешканців села Верхні Ворота заманили свою подругу спочатку у двір одного з підлітків, а потім у підвал.

Маша Єфросиніна розповіла в Інстаграм, як трьох підлітків, звинувачених у груповому зґв****ні 14-річної односельчанки, засудили до дворічного випробувального терміну Воловецький районний суд.

Вони заманили свою подругу до підвалу, де її зґв****ли та зняли те, що відбувається на відео з метою шантажу. Відео було опубліковано в інтернеті та показано однокласникам у школі. Бабуся дівчини викликала поліцію, і всіх трьох визнано винними на суді. Однокласниці зазначили, що після події потерпіла стала похмурою та замкненою, і дуже важко переживає подію.

Суддя Оксана Софілканич присудила кожному по п’ять років позбавлення волі, але вирішила звільнити їх від покарання, призначивши всім трьом випробувальний термін на два роки. Вона посилалася на позитивні характеристики, видані ним службою у справах дітей та класними керівниками. Педагоги школи, яку відвідували ґва****ки, не повідомили про проблеми з їхньою поведінкою та вважають покарання надто суворим.

Таким чином, жертва буде змушена продовжити навчання разом зі своїми кривдниками, якщо її законні представники не оскаржать рішення суду у Закарпатському апеляційному суді протягом 30 днів.

Чтайте також:  Вчителям доводиться постійно вдосконалювати свої вміння та розширювати знання: як підтримується престижність професії педагога у Фінляндії

Марія Єфросиніна була вражена, додавши особисто: “Скільки коштує совість цих вчителів?” Надя Дорофєєва також не змогла стримати емоцій та висловилася.

«А можна якось привернути увагу до цієї справи? І покарати і хлопців та суддю за хабар!; Ну ясно що у дівчини одна бабуся, а хлопці, напевно, з «поважних» сімей; Якби це була дочка судді, то друзі сіли на довічний термін; Тут педагогам мінімум по 2 роки умовного із закриттям дороги до школи назавжди» – підтримали у мережі.

 


Повернутись вверх