facebook

Чи може учитель, який працює за сумісництвом, отримувати премії

;

Чи може учитель, який працює за сумісництвом, отримувати премії

Освітяни, які працюють за сумісництвом, одержують заробітну плату за фактично виконану роботу. Також можуть отримувати і премії, але є нюанси.

Джерело:НУШ

Відповідно до Закону України “Про оплату праці”, сумісництво – це виконання працівником, крім основної, іншої оплачуваної роботи на умовах трудового договору у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві.
Чи можуть учителю, який працює за сумісництвом, виплачувати премію
Форми й системи оплати, а також норми праці, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій встановлюють на підприємствах у колективному договорі. Також там повинні прописати дотримання норм і гарантій, передбачених законодавством.

Згідно зі статтею 143 КЗпП, преміювання працівників, які працюють за сумісництвом, можливе. Його “виносять” у Положення про преміювання і затверджують як додаток до колективного договору закладу. У цьому Положенні має бути вказано, що працівники, які працюють за сумісництвом, преміюються на загальних підставах.
Вчителям не збільшують зарплату

  • Українським учителям вже 3 роки не збільшують зарплату.
  • Тепер в освітньому комітеті заявили, що збільшать зарплати педагогам лише після завершення війни в Україні.
  • До слова, українські вчителі наразі отримують від 6 до 21 тисячі гривень на місяць, залежно від категорії, кількості годин тощо.
Чтайте також:  Про зарплати, премії та нарахування надбавок освітянам – юридичне розʼяснення

Джерело.


Повернутись вверх