facebook

Новий захоплюючий український мультфільм «Украдений місяць. Кум»

;

Новий захоплюючий український мультфільм «Украдений місяць. Кум»

Різдвяна казка про козаків, Святвечір, добро, колядників та сімейні традиції наповнить ваш дім передноворічною атмосферою

Дія відбувається в українському селі. Козак Василь разом із дітьми лагодить Різдвяну зірку, щоб ввечері привітати хрещених батьків колядками. Дружина Василя, Катерина, порається біля печі, готує святкову вечерю. Самотньо, осторонь від громади в селі живе козак-характерник Кум. Ніхто, навіть стара баба Карпиха, яка розносить селом плітки, не знає, ким він був і звідки сюди прийшов. Кремезна статура Кума і його відлюдність викликають острах у дорослих жителів села, але не в дітей. Діти відчувають, що козак ретельно приховує від людей якусь свою таємницю. Але їм скоріше цікаво, аніж страшно.

Нагадаємо, на початку грудня «Украдений місяць. Кум» здобув перемогу у номінації Awards of Excellence на фестивалі Canada Shorts Film, а в листопаді переміг на Фестивалі анімаційних студій у Парижі.

Музика у анімаційному фільмі “Украдений місяц. Кум” звучить у виконанні тернопільського гурту ТікТу та лірника, учасника музичного проєкту «Голос країни» Гордія Старуха. Слова сучасної колядки написала відома українська психологиня і поетеса Світлана Ройз.

Від початку повномасштабної війни з рф головний художник фільму Борис Денисевич знаходиться в лавах ЗСУ та захищає країну від ворога.

Чтайте також:  Куди звертатися у випадку насильства над дитиною чи дорослим: довідник

“Наразі я знаходжусь у лавах ЗСУ, в Балці, де б’юся за правду. Основний леймотив нашого анімаційного фільму – це правда і брехня. Правда – це вміння сприймати світ таким, яким він є. Любити тварин, життя, людей, тобто все, що нас оточує. В той час, коли брехня намагається керувати цим процесом і казати вам: не треба так сильно жити, любити, дихати, розмовляти цією мовою, ходити до школи, треба бути покірливим, склонити голову та йти на роботу. Лихо, неправда і брехня хочу забрати наше щастя і те, заради чого народжується людина. Але в житті зло буде покарано так само, як в нашому мультфільмі, і ми всі станемо свідками золотого віку України. Я в це вірю. Переможемо”, – каже Борис Денисевич.

Джерело.


Повернутись вверх