facebook

Українським підліткам дадуть 100 000 гривень на реалізацію власних проєктів

;

Українським підліткам дадуть 100 000 гривень на реалізацію власних проєктів
Українські підлітки отримали чудову можливість реалізувати власні проєкти. При цьому виділяють їм на цю мету значні кошти.

Джерело:

Освіторія

Так, ГО “Українська античність” запускає проєктну хвилю з громадянської освіти для учнів 8 – 11 – х класів. Однак лише у Харківській та Чернігівській областях.
Підлітки отримають 100 тисяч гривень на проєкти
Завдяки програмі підлітки зможуть взяти участь у тренінгах та отримати сучасні навички. Зокрема, створити власні інноваційні проєкти, отримати фінансування на їхнє впровадження і таким чином стати змінотворцями у своїх громадах.
Ментори допоможуть усім командам, що пройдуть конкурсний відбір, – 10 командам з Харківської області та 10 – з Чернігівської області – створити проєкти молодіжного простору в їхніх населених пунктах.
Дві найкращі ідеї (одна – у Харківській та одна – у Чернігівській області) профінансують. Дві команди отримають товари та/або послуги на 100 000 гривень на реалізацію проєктів.
Анкета для реєстрації доступна за посиланням. Заповнити її можна до 30 грудня 2022 року.Більше деталей можна знайти на Facebook-сторінці організаторів.

Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу

  • Українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу за версією престижної Всесвітньої премії Global Student Prize.
  • Він отримав 100 000 доларів як студент, що здійснює найбільший реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і на суспільство загалом.
  • Ігор Клименко навчається на фізико-математичному факультеті у КПІ імені Ігоря Сікорського.
  • У 5 класі, коли почалася війна в Україні, зрозумів, що хоче допомогти своїй країні. Школяр почав розробляти роботів для розмінування.
  • У 10 класі хлопець почав використовувати квадрокоптери та дрони у своїх винаходах.
  • Останні два роки активно працює над своїм дослідженням Quadcopter Mines Detector, яке успішно презентує на численних конкурсах та виставках.
  • Попри війну, Ігор щодня продовжує вчитися, щоб здобути якісну освіту для відбудови України.
  • Отриману премію – 100 000 доларів – Ігор спрямує на розвиток своїх винаходів. У планах юного інноватора — масове виробництво.
Чтайте також:  Що не можна приносити в дитячий садок на день народження: список заборонених продуктів

Джерело.


Повернутись вверх