facebook

До кінця року на бюджетні місця будуть переведені всі студенти, які мають на це право

До кінця року на бюджетні місця будуть переведені всі студенти, які мають на це право

На виконання завдання Президента України продовжується процес переведення на навчання за державним замовленням дітей загиблих захисників України, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також дітей жителів особливо небезпечних територій, які зараховані до закладів фахової передвищої та вищої освіти до 2021 року включно.

«Усього до МОН надійшло 22 643 звернення щодо переведення на бюджетні місця. Фахівці Міністерства опрацювали понад 20,5 тис. запитів на переведення здобувачів освіти від 212 закладів фахової передвищої та вищої освіти», – зазначив Сергій Шкарлет.

За словами Міністра, за рахунок внутрішнього перерозподілу закладам фахової передвищої та вищої освіти підтверджено та надано дозвіл для переведення на навчання за державним замовленням 4 427 здобувачів.

Загалом до кінця року на бюджетні місця будуть переведені всі здобувачі, які мають на це право та подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року.

Чтайте також:  Карпачов дав поради школярам і батькам, як обрати спеціальність під час вступу: слід звертати увагу на два моменти

Повернутись вверх