facebook

Вчитель два місяці поспіль промиває учням мізки російською пропагандою: реакція школи

Вчитель два місяці поспіль промиває учням мізки російською пропагандою: реакція школи

Запис уроку оприлюднила мама одного зі школярів

Йдеться про 48 Київську гімназію, – зазначила у своєму дописі у Facebook мама одного з учнів гімназії Олена Лев, дружина захисника України.

Жінка виклала короткий зміст пів годинного запису уроку англійської мови у школі.

Вчитель, подекуди використовуючи фрази англійською, розповідає 15-річним учням, що:

  • причиною війни в Україні став державний переворот, який вчинила парламентська меншість,  в Україні воює чи Захід, чи НАТО;
  • війна в Україні – це з’ясування стосунків між Британією і США,
  • хто почав війну у 2014 році вчителю не відомо.

Жінка додала, що до цього аудіо були ще розповіді цього вчителя про те, як йому друзі з росії передали якусь чи то футболку, чи то майку з російськими символами, які він дітям не може, на жаль, показати, і ще багато такого, подібного.

2 місяці безперешкодної ворожої пропаганди для підлітків від вчителя в центрі Києва, на кожному уроці англійської мови. Саме зараз, в самому серці країни, що вже майже 9 років спливає кров’ю.

Далі мама розповіла, що пішла з записом уроку до класного керівника та директорки гімназії.

Чтайте також:  “Роздуми Святого Миколая” — зворушливий вірш, який неможливо читати без сліз

За словами жінки, директорку здивувало лише те, чому вчитель 28 хвилин уроку не викладав англійську. Тобто зміст сказаного директорку не зацікавив.

Ба більше! Директорка в словах вчителя не почула «нічого такого», а спроби прямих цитат переривала «він такого не казав».

Щодо усунення від викладання – то, за словами директорки, цей вчитель досвідчений педагог з прекрасним знанням мови і вмінням викладати, а вчителів більше нема…

Тож цей вчитель продовжить безсоромно промивати мізки учням 48 гімназії і нести найсмачніше з російської пропаганди підліткам прямо на уроках.

Так переможемо! – саркастично зазначила обурена Олена Лев.

Вона підкреслила, що її син категорично відмовився залишатися за кордоном і вчитися там. Він пов’язує все своє життя з Україною і не може усвідомити чому під час війни таким вчителям дають трибуну, чому їх не звільняють, чому директор школи захищає колаборанта і ворожого пропагандиста.

Також жінка зауважила, що свідома того, що після поширення цього запису її синові влаштують цькування,користуючись нагодою, що нас нема кому захистити, адже тато захищає країну, і цю школу, і цього пропагандиста.

Жінка також пояснила своє бажання надати розголосу ситуації:

Я не знаю іншого способу, як спробувати захистити мого сина від рососійської пропаганди і її носіїв на уроках в школі, в самому серці столиці України, лише як надати розголосу цій історії.

Чтайте також:  Комітет ВР рекомендував прийняти закон про освіту дорослих

Між тим, коментатори допису радять звертатися до поліції та СБУ:

 

Джерело.


Повернутись вверх