facebook

За відмову від евакуації дітей позбавлятимуть батьківських прав

;

За відмову від евакуації дітей позбавлятимуть батьківських прав

Інформує Всеосвіта.

Відмовляючись від обов’язкової евакуації, батьки чи патронатні вихователі наражають дітей на небезпеку бути вивезеними чи вбитими російськими окупантами.
В Україні позбавлятимуть батьківського піклування над дітьми за відмову від обов’язкової евакуації.

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Кабінет міністрів підтримав відповідну ініціативу МінТОТ. Якщо опікуни відмовляться евакуюватися, уряд доручить виховання більш відповідальним людям — у безпечних регіонах, куди відправлять малечу.

Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування, можуть втратити право піклуватися про них, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик і відмовляються від обов’язкової евакуації, — йдеться у повідомленні.

Установи чи вихователів визначатиме Нацсоцслужба — на підставі інформації місцевих держадміністрацій, органів місцевого самоврядування про наявність у згаданих районах прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів, установ, де передбачається цілодобове перебування дітей.

За даними віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук, за час повномасштабної агресії росія депортувала на свою територію 1,2 млн українців, у тому числі 240 тис. дітей.

Нагадаємо, росія «торгує» дітьми, вивезеними з тимчасово окупованих територій. Лише у російському Краснодарському краї віддали на «усиновлення» понад тисячу українських дітей. Щоб росіяни жвавіше відгукувалися на «усиновлення» незаконно вивезених з України дітей, їм пропонують «одноразову виплату материнського капіталу та держдопомогу».

Чтайте також:  Дитина почала грубити: ці чотири способи допоможуть впоратися з неприємною ситуацією

Джерело.


Повернутись вверх