facebook

«Учні не повинні прибирати школу»: директорка підтримала заяви батьків, а її звинуватили у провокації

Очільниця школи звернулася до начальника відділу освіти і у відповідь отримала лише нарікання.

 


У школах і досі не можуть розв’язати питання з прибиранням у класах. Хто має прибирати у класі, діти чи технічний персонал? Як діяти директору, якщо у школі не вистачає обслуговуючого персоналу? Як до нестачі кадрів ставляться у відділі освіти?

З цим питанням намагалися розібратися в одній з українських шкіл. Батьки учнів 8-11-х класів не погоджуються з тим, що діти прибирають у класах, і тому масово написали відповідні заяви. До них додали усі необхідні нормативні документи.

Директорка закладу освіти активно підтримала батьків та зареєструвала заяви. Крім того, очільниця школи звернулася до начальника відділу освіти із запитом на додаткове фінансування 0.33 ставки технічного персоналу. До листа вона додала усі наявні документи від батьків, однак у відповідь почула нарікання й звинувачення у підбурюванні батьківської спільноти. Про це сама директорка написала в мережі фейсбук, звертаючись по допомогу до спільноти “Батьки SOS”.

Більшість батьків та освітян підтримали таку ініціативу та висловили вдячність директорці за її позицію. Сама ж жінка вирішила не оприлюднювати персональні дані та дані школи, аргументуючи це минулорічним негативним досвідом у подібній ситуації.

Чтайте також:  Школи сприятимуть утвердженню гендерної рівності в Україні

Своїх координатів я не вкажу. Я реальна людина, посада в мене така, яку я вказала. Та я вже це пройшла, коли мене шпетили за відстоювання думок і захист прав своїх працівників. Не подумайте, я не боюся, бо минулого року захистила свою школу від реорганізації. Мені важлива думка фахівців з цього питання, — додала авторка допису.

Вона обурена реакцією керівника відділу освіти й просить поради у спільноти фейсбук. Зокрема, начальник відділу освіти, за словами директорки, відповів зовсім неприйнятно:

Вислухала по повній. І що то не батьки написали заяви, і хто їх напоумив до такого. А я, своєю чергою, підтримую батьків і вимагаю додаткового фінансування на 0,33 ставки прибиральниці, — сказала директорка.

В коментарях написали слова підтримки й зазначили, що такі керівники закладів освіти є великою рідкістю. Дехто забажав дізнатися, про яку школу йдеться, аби перевести туди своїх дітей.

В якій школі Ви директорка, куди дитину переводити? Я серйозно, якщо що, бо адекватний директор — це дуже важливо, як виявилось, — написала в коментарях пані Валерія.

А дехто взагалі сказав, що про таких директорів необхідно знімати документальний фільм:

Ось такий би сюжет перед першим вересням. Такого директора треба поставити в приклад іншим. А батьки в деяких школах вперше б дізнались що, виявляється, класи мають прибирати прибиральниці, — прокоментувала пані Тетяна.

Чтайте також:  Як формується розклад під час дистанційного навчання: поради директора закладу освіти

Джерело.


Повернутись вверх