facebook

Місцеві адміністрації мають підготувати школи до навчання офлайн — уряд

Місцеві адміністрації мають підготувати школи до навчання офлайн — уряд

Інформує Всеосвіта.

Безпека дітей — ключовий пріоритет при підготовці освітніх закладів до навчального року.
У Кабміні сподіваються, що місцева влада має до 1 вересня завершити підготовку шкіл для забезпечення очного навчання, зокрема обладнати сховища.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

У тих областях, де це категорично неможливо, буде застосовуватися змішана система навчання, — написав Шмигаль.

Прем’єр також зауважив, що безпека дітей — ключовий пріоритет при підготовці освітніх закладів до навчального року.

Правильно облаштовані сховища з примусовою вентиляцією, обігрівом, відповідними можливостями проводити навчання в разі необхідності — це ті речі, які ми вимагаємо від громад і керівників обласних військових адміністрацій, — наголошує Шмигаль.

Як відомо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Кабмін рекомендує школам почати навчання з 1 вересня в очному режимі. На прифронтових та окупованих територіях навчання продовжиться онлайн-форматі.

Нагадаємо, міністр освіти Сергій Шкарлет вважає, що освітній процес в Україні формуватиметьсяся виключно з урахуванням безпекової ситуації в кожному населеному пункті.

«Всеосвіта» просить освітян долучитися до опитування за посиланням із проханням анонімно проголосувати: ви за чи проти очного навчання під час війни. Якщо у вас є інша думка, поділіться, будь ласка, нею з «Всеосвітою» у коментарях, аби ми могли краще зрозуміти ваші опасіння.

Чтайте також:  Дитина скаржиться на вчителів у школі? Юрист розповів, що робити батькам

 

Джерело.


Повернутись вверх