facebook

Абітурієнти зможуть приїздити з тимчасово окупованого Криму для вступу в українські виші – Кабмін

Учні мають право на в’їзд, або виїзд самостійно або у супроводі законного представника без обов’язкової самоізоляції.

туденти зможуть виїздити з тимчасово окупованого Криму з метою вступу або навчання у закладах освіти. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України– зміни внесені до розпорядження КМУ від 8 серпня 2020 р. № 979-р «Про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з неї, спрямоване на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Згідно з нововведеннями, абітурієнти та особи, які зараховані на навчання до закладів освіти та які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополя, мають право на в’їзд, або виїзд самостійно або у супроводі законного представника без обов’язкової самоізоляції.

Метою виїзду можуть бути:

 • вступ (подання документів тощо) до закладів освіти на підконтрольній території України;
 • початок навчання (розв’язання питань, пов’язаних із початком навчання) у закладах освіти на підконтрольній території України.
 • Крім того, були внесені зміни стосовно самоізоляції осіб, які перетинають контрольні пункти виїзду з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя.

  Так, припиняється самоізоляція в разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після виїзду з тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя.

  Чтайте також:  Чи будуть набирати учнів до 10-11 класів у 2021 році: пояснення МОН

  Джерело.


  Повернутись вверх