facebook

Випускники з тимчасово окупованих територій зможуть вступити до вишів без мультипредметного тесту — Шкарлет

Випускники з тимчасово окупованих територій зможуть вступити до вишів без мультипредметного тесту — Шкарлет

Вступники з тимчасово окупованих територій, які не зможуть виїхати для складання національного мультипредметного тесту, матимуть можливість не складати тестування, а пройти інші вступні випробування дистанційно. Про це повідомляють на сайті МОН.

«Для вступників, які не зможуть виїхати на підконтрольну Уряду територію або які силоміць переміщені на тимчасово окуповану територію (АР Крим, місто Севастополь, ОРДЛО), територію російської федерації або республіки білорусь, буде передбачено складання вступних випробувань у форматі дистанційної індивідуальної усної співбесіди або творчого конкурсу. Вступаючи на контрактну форму навчання (на більшість спеціальностей), вступнику достатньо подати мотиваційний лист», — написав у своєму Telegram-каналі Сергій Шкарлет.

Також у МОН зазначили, що всі жителі тимчасово окупованих територій та місць проведення воєнних дій, які отримають позитивні результати на вступних випробуваннях, зможуть скористатися спеціальною квотою (квота-2) в закладах вищої освіти або гарантовано вступити до закладів фахової передвищої освіти.

Чтайте також:  У МОН звільнили співробітника за антиукраїнські висловлювання

Джерело.


Повернутись вверх