facebook

«Дитячий садок онлайн» НУМО. Випуск 7, 8

«Дитячий садок онлайн» НУМО. Випуск 7, 8

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України та Megogo запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3-6 років.

Перший випуск доступний для перегляду на Megogo, а також на платформах Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ з 14 березня. Проєкт покликаний допомогти батькам організувати для дітей пізнавальні активності і тим самим відволікти їх від воєнної дійсності.

На платформі у відкритому доступі батьки та вихователі зможуть знайти усі необхідні матеріали для розвитку дітей.

Відео можна переглядати абсолютно безкоштовно на усіх пристроях, що підтримує медіасервіс Megogo: смартфони, планшети, комп’ютери тощо.

«Зараз діти перебувають у сховищах, в дорозі чи намагаються адаптуватися до нового місця. Батьки перебувають у стресовому стані та не завжди можуть організувати дітям корисне дозвілля. Проект НУМО допоможе зберегти зв’язок малюків із освітнім процесом і продовжувати опановувати дошкільнятам важливі навички для подальшого розвитку», – зазначають в ЮНІСЕФ.

Онлайн-садок став частиною проєкту НУМО – платформи, на якій зібрані корисні підказки, цікаві вправи й ігри, які допоможуть дошкільнятам вчитися новому й не втрачати вже здобуті компетентності. Програму онлайн-садочка розробляла команда вихователів на чолі з Соломією Бойкович, експерткою з дошкільної освіти.

Чтайте також:  Збереження закладів дошкільної освіти та захист прав їх працівників

Також до команди розробників долучали психологів, щоб контент був безпечним для дітей, які зараз перебувають у стресі через війну.

Джерело.


Повернутись вверх