facebook

ЗНО та вступ 2022 – спрощено, – Наталія Піпа

ЗНО та вступ 2022 – спрощено, – Наталія Піпа

ЗНО 2022 – спрощене. Вступ в університети за спрощеною процедурою, повідомила секретар Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа.

Консенсусне рішення підтримане всім парламентом. Рішення є вимушеним. Після гострих дискусій із врахуванням усіх обставин.
Можливі зміни у залежності від ситуації з фронтом. На сьогодні планується таке:
Мультипредментний онлайн – тест (українська мова, історія України, математика), який має здаватися в безпечних місцях. Розглядається також здача в посольствах та консульствах України закордоном.

Детальніше про мультипредметний тест
Тепер не потрібно буде складати 3 різних іспити з різних предметів. Головна пропозиція, щоб це був мультипредметний тест: він матиме 60 завдань і триватиме 80 хвилин.

Завдання охоплюватимуть питання з математики, української мови та історії України (ще може бути на вибір англійська мова). Однак цих деталей поки остаточно не ухвалили в Кабміні.

Планується проводитися в липні.

Рішення не є остаточним. Можливі зміни. Тестування як і завжди буде проводити Український центр оцінювання якості освіти.

МОН розробляє процедуру в деталях. Кабмін має затвердити.

Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій та Фракція “Голос” у Верховній Раді України будуть пильнувати за процесом.

Чтайте також:  ЗНО- 2022: Як і де дізнатися результати

Джерело.


Повернутись вверх