facebook

Дитячі садочки у Хмельницькому: як працюватимуть в умовах воєнного часу

Дитячі садочки у Хмельницькому: як працюватимуть в умовах воєнного часу

Групи відкриють для дітей працівників критичної інфраструктури.

У Хмельницькому наразі майже шість сотень дітей-переселенців долучилися до дистанційного навчання в місцевих школах. Також частково планують відновити роботу дитячих садків. Щоправда – не усіх і не для всіх.

20 березня, міський голова Олександр Симчишин, групи у чергових дошкільних закладах відкриватимуть для хмельничан, які є працівниками критичної інфраструктури і не мають де подіти своїх чад.

«З метою безпеки ми не будемо інформувати, які саме садочки будуть працювати. Ми хочемо зробити черговий дитячий садок, якщо буде попит. Це не повноцінна робота. Розуміємо, що дітям краще залишатися вдома в умовах воєнного стану. Але є люди, які не мають де подіти своїх дітей. Це надзвичайники, поліція, правоохоронні органи, силові структури, військові. Ті, які цілодобово працюють. Такий черговий садочок буде саме для працівників критичної інфраструктури», – пояснив він.

Зараз у міському департаменті освіти і науки збирають відомості про кількість дітей, які відвідуватимуть чергові групи. Після того у міській раді повідомлять, коли ці групи зможуть запустити. Працюватимуть вони неповний день.

Чтайте також:  Про методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти в літній період

Джерело.


Повернутись вверх