facebook

Уроки парами по 20 хвилин: в Одесі триває підготовка до 1 вересня

В Одесі школи самостійно визначать, за якою схемою відбуватиметься навчання з 1 вересня.

Одеса вже активно готується до нового навчального року.

Так, в одній з одеських шкіл уже планують уроки по 35 хвилин без перерви.  Учні молодших класів ходитимуть до школи щодня, для них проводитимуть уроки парами по 20 хвилин. Старшокласникам же пропонують вивчати математику, іноземні мови, фізику, хімію та правознавство у класах, а літературу, історію, географію та біологію – вдома дистанційно. А от музику та мистецтво планують перевести на самостійне вивчення і виставляти за них не оцінки, а “зараховано/не зараховано”.

Загалом, 1 вересня у містечку на півдні планують відкрити класи, в яких навчатиметься не більше 10-15 учнів.

Втім, як саме відбуватиметься навчання з нового навчального року, кожна школа визначатиме самостійно, дотримуючись загальних правил і обмежень. Днями в Одесі відбудеться нарада з дирекціями шкіл, на якій обговорять усі можливі схеми проведення навчання у новому шкільному році. Після неї школи мають до 10 серпня самостійно визначити, які формати є найбільш ефективними для їхніх закладів, – заявила директорка міського департаменту освіти і науки Олена Буйневич:

Це один з варіантів організацій навчального процесу. Кожен заклад самостійно визначить режим роботи і вивчення того чи іншого предмета за участі батьків. Головне – аби діти активно навчалися і знаходилися у безпечному середовищі, – зазначила пані Буйневич.

За словами Олени Буйневич, директори мають видати накази про роботу шкіл в новому навчальному році. Вони мають розрахувати кількість масок та дезинфікуючих засобів в навчальному закладі.

Чтайте також:  Як бути хорошим директором школи: важливі рекомендації

Дирекції шкіл також мають провести опитування про те, чи не комунікували батьки учнів з хворими і обмежити доступ батьків до шкільних класів без засобів бар’єрного захисту. Дітям будуть виміряти температуру та слідкувати за дотриманням дистанцій та носінням масок.

Зокрема, планується, що школи мають відкрити усі входи і діти будуть заходити до приміщення навчального закладу за встановленим графіком.

Джерело.


Повернутись вверх