facebook

Українська школярка перемогла на всесвітньому поетичному конкурсі у Парижі

Українська школярка перемогла на всесвітньому поетичному конкурсі у Парижі

У міжнародному поетичному конкурсі Poésie en liberté, який проходив у Парижі, 15-річна українська школярка Анна-Марія Баландіна та її твір Le Caricaturiste вибороли премію Deuxième Prix.

Джерело:Главком

Традиційно за результатами конкурсу в одному з найвідоміших видавництв виходить поетична збірка з віршами переможців, яку отримують усі без винятку бібліотеки Франції.

Цього року у поетичному конкурсі в Парижі перемогу здобула українка – Анна-Марія Баландіна, яка навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці.

Для мене є честю принести Україні та ліцеєві імені Анни Київської цю перемогу. Тим більше, що раніше українці в цьому конкурсі не перемагали,– сказала юна українка Анна-Марія Баландіна.

Такі престижні літературні конкурси проводяться з 1998 року серед франкомовних навчальних закладів світу МОН Франції та мерією Парижа.

До складу журі конкурсу входять справжні зірки літератури і мистецтва Франції. Наприклад, поети Жан-Марі Мюллер та Маттіас Вінсенот, всесвітньо відомий дослідник символізму П’єр Брюнель, співачка і переможниця Євробачення Ізабель Обре, актриси Майра Шмітт і Анн-Софі Солдаіні.

Призи переможцям конкурсу традиційно вручає мер п’ятого округу столиці Франції в урочистій залі засідань біля Пантеону.

Чтайте також:  Парламент врегулював окремі питання освітньої діяльності в умовах воєнного стану

Джерело.


Повернутись вверх