facebook

ЗНО-2022 з новими правилами: коли перші іспити, що потрібно оформити і як обирати свої предмети

ЗНО-2022 з новими правилами: коли перші іспити, що потрібно оформити і як обирати свої предмети

Основне тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 17 червня. Для зручності випускників тестові завдання буде переведено шістьми мовами національних меншин України.

Для всіх українських учнів випускних класів шкіл та їх батьків з’явилися дуже важливі новини. Справа в тому, що український Уряд затвердив нові правила ЗНО з урахуванням необхідності його організації та проведення в умовах карантину.

Відомо, що організацією та проведенням ЗНО-2022 займатимуться: Міносвіти, Український центр оцінювання якості освіти, його регіональні центри та обласні органи, які відповідають за питання освіти.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Кабміну.

Повідомляється, що до 21 січня потрібно визначитися з пунктами тестування, до 31 січня — підготувати персонал. У січні можна буде записатися на пробне тестування. Українську мову або українську мову та літературу можна буде перевірити в перший день – 19 березня.

Пробне тестування з усіх інших предметів відбудеться пізніше – 26 березня. Основне тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 17 червня.

Для отримання документа про повну загальну освіту потрібно обов’язково здати “українську мову” і “математику стандарт”, третій предмет вибирається між “історією України” та іноземною мовою. Четвертий предмет випускник вибирає самостійно.

Чтайте також:  В Україні затвердили нову форму сертифікату ЗНО: що змінилося

Складати необхідно щонайменше чотири предмети, максимум Не встановлено, але тільки п’ять предметів можна здавати безкоштовно. Скільки коштуватиме платна послуга, Міносвіти збирається оголосити до 14 січня. Для зручності випускників тестові завдання буде переведено на шість мов національних меншин України.

Для написання тесту обрані наступні дні:

– фізика-23 травня;

– хімія-26 травня;

– українська мова, Українська мова та література-31 Травня;

– математика, математика стандарт-3 червня;

– іспанська, німецька, французька мова-6 червня;

– англійська мова-7 червня;

– історія України-10 червня;

– географія-14 червня;

– біологія – 17 червня.

Реєстрація на основне тестування розпочнеться 1 лютого і триватиме до 9 березня.

Джерело.


Повернутись вверх