facebook

До уваги тернопільських школярів: ЗНО-2022 відбуватиметься із важливими змінами (ВІДЕО)

У Міністерстві освіти та науки опублікували нові вимоги для складання основних іспитів у 2022-му. Є ряд нововведень, які стосуються і ЗНО, і вступної кампанії.

 

Перше та одне із найголовніших затверджених правил – іспит зарахують як державну підсумкову атестацію та тестування для вступу у виш. Тож абітурієнти матимуть дві оцінки: за дванадцятибальною та стобальною шкалою.

Максимально зареєструвати на ЗНО можна 5 предметів за кошти державного бюджету. Як пояснив заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Юрій Шайнюк, у 2022-му році буде особливе нововведення для тих, хто хоче більше скласти тестів Це можна буде зробити за власні кошти. Тобто п’ять предметів безкоштовно, а шостий, сьомий чи восьмий предмет за кошти фізичних чи юридичних осіб.

Математика – предмет, який у 2022-му здаватимуть усі. Перш за все, результати випускнику зарахують як ДПА. У такому випадку абітурієнт отримає завдання рівня “стандарт”. Якщо ж даний предмет є у переліку обов’язкових для вашої спеціальності – завдання будуть складнішого рівня.

Детальніше дивіться у відео “Т1”.

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
 

 

 

Джерело.


Повернутись вверх