facebook

Невакцинованих вчителів почали усувати сумнівними «повідомленнями», які не можна оскаржити в суді

Невакцинованих вчителів почали усувати сумнівними «повідомленнями», які не можна оскаржити в суді

Вирішення питання з вакцинацією в правовій площині лежить на поверхні – необхідно внести зміни до чинного законодавства. Але МОЗ не може цього зробити
Учителям в школах видають “повідомлення” про те, що їх не допустять до роботи без збереження заробітної плати через відсутність щеплення від COVID-19. Найдивніше в цій ситуації те, що такий “документ” носить сумнівний юридичний характер, і його не можна буде навіть оскаржити в суді.

Такі повідомлення отримали вчителі Броварський школи №9 (фото нижче). Який правовий характер носить цей документ? Це не наказ директора школи, а якесь повідомлення, яке ніхто не знає, куди прикладати. І це відбувається системно по всій Україні. Більш того, у нас багато чого в країні ґрунтується на таких ось правових колізіях.

Складається враження, що українська влада хоче зробити сама собі тільки гірше. Вирішення питання з вакцинацією в правовій площині лежить на поверхні – необхідно внести зміни до чинного законодавства, так як у нас обов’язкові календарні щеплення регулюються законом.

Але МОЗ і Кабмін не можуть цього зробити, тому що жодна з вакцин від COVID-19 на сьогоднішній день не має повної реєстрації – тобто не пройшла повну реєстраційну процедуру.

Чтайте також:  "Пизд**ь Російській Федерації": на Рівненщині судили матір учня, який вилаяв країну-агресорку

Тому МОЗ, щоб якось виплутатися із ситуації, найняв міжнародну юридичну компанію “Делойт”, заплатив їм шалені гроші за те, щоб ті знайшли якісь правові підстави для запровадження обов’язкової вакцинопрофілактики в нашій країні.

І що зробила ця компанія? Вона вирвала з контексту Рішення Європейського суду з прав людини два речення і представила це як аргумент для введення обов’язкової вакцинації. При цьому сама справа взагалі не має ніякого відношення до тієї ситуації, яка у нас є зараз. Та й стосувалася вона окремої вакцинопрофілактики серед дитячого населення і можливості відвідування школи в зовсім іншій державі в ЄС.

Відзначимо, що мова йде про рішення ЄСПЛ від 8 квітня 2021 року, коли він в одній із справ визнав правомірним покарання батьків за відмову від обов’язкової вакцинації дітей.

А в нашій країні відбувається маячня. Замість того, щоб виконувати чинне законодавство, вести роз’яснювальну роботу і проводити масову інформаційну кампанію про важливість вакцинопрофілактики, вони платять шалені гроші міжнародній юридичній компанії для того, щоб знайти якесь сумнівне виправдання для введення обов’язкової вакцинопрофілактики.

Джерело.


Повернутись вверх