facebook

Ще кілька областей розпочнуть канікули в школах раніше

Школам рекомендували розпочати осінні канікули з 25 жовтня. Проте вони самостійно змінити дати відпочинку для учнів та перенести їх. Зокрема, це вже зробити Херсоні, Кропивницькому, Сумах та інших містах.

Канікули раніше перенесли у школах Харкова, Вінниці та Хмельницького. Тепер до них приєдналися і заклади освіти в Івано-Франківську, Херсоні, Кропивницькому та Сумах. Всі вони планують відправити учнів на канікули вже з 18 жовтня.

Херсон
Так, міська влада Херсона оголосила про початок осінніх канікул з 18 жовтня. Так вирішила міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Голова комісії та заступник Херсонського міського голови Володимир Пепель наголосив, що рішення про перенесення канікул довелося прийняти тому, що і досі відсутні угоди з постачальником газу.

Нові угоди з гарантованим ТОВ “Нафтогаз Трейд” за фіксованою ціною будуть укладені, але для цього потрібен не один день,
– каже Володимир Пепель.

Тому ситуацію з відсутністю газопостачання у бюджетних закладах Херсона комісія визнала надзвичайною і перенесла канікули.

Івано-Франківськ
Учні ліцеїв і гімназій Івано-Франківської громади підуть на канікули з 18 жовтня. Все через те, що у громаді збільшилася захворюваність на ГРВІ серед дітей упродовж вересня-жовтня.

Із тих, хто захворів, найбільша кількість припадає на дітей від 5 до 14 років. Це – 70% від усіх, хто захворів на респіраторні інфекції,
– сказала начальниця управління охорони здоров’я Марія Бойко.

Чтайте також:  На Волині освітянський гуртожиток хочуть від'єднати від тепла та світла

Кропивницький
Водночас у Кропивницькому з 18 до 29 жовтня відпочиватимуть учні 34 шкіл міста. Ще 6 шкіл запланували канікули з 25 жовтня на тиждень.

“Але 12 жовтня на педрадах визначатимуться з датами, тому що є проблеми з дотриманням температурного режиму у цих закладах”, – сказала керівниця міського управління освіти Лариса Костенко.

Але у Кропивницькому продовжать навчання школярі наукового ліцею, тому що вони перебувають у приміщенні корпусу педуніверситету. Довгі зимові канікули у них будуть у січні.

Зазначається, що у місті під час канікул працюватимуть 5 позашкільних закладів і 20 центрів позашкільної освіти при школах.

Суми
Сумська міська комісія з ТЕБ та НС рекомендувала управлінню освіти перенести канікули в школах на тиждень 18 – 24 жовтня. Це пов’язано зі збільшенням захворюваності серед учнів та педагогів на ГРВІ та коронавірус.

За словами директорки обласного департаменту освіти Вікторії Гробової, наразі в області з COVID-19 – близько 300 учнів та вчителів. А на дистанційці перебуває 5 шкіл. Ще два заклади через коронавірус пішли на вимушені канікули – Великописарівська спеціалізована школа та Сумський навчально-виховний комплекс.

Які ще міста перенесли канікули для учнів
У Харкові та області вирішили запровадити шкільні канікули з 18 жовтня. Це зробили для того, щоб зупинити розповсюдження коронавірусу. Так, діти відпочиватимуть з 14 жовтня до 24 жовтня. А вже 25 діти вийдуть на навчання.
У школах Вінницької області осінні канікули також розпочнуться раніше – з 18 жовтня і триватимуть до 24 жовтня включно. все для того, щоб “не розривати” вихідні.
Школярі Хмельницької громади підуть на відпочинок швидше, ніж планувалося. У школах канікули триватимуть з 18 по 24 жовтня. Це зробили через тривалі святкові вихідні напередодні.
До слова, в інших областях планують осінні канікули запровадити традиційно, які і рекомендували в МОН, – з 25 по 31 жовтня 2021 року. Проте школи можуть на власний розсуд перенести канікули на інші дати чи збільшити їхню тривалість.

Чтайте також:  7% перевірених продуктів, що постачалися у заклади освіти, мали відхилення за мікробіологічними показниками

 

 

Джерело.


Повернутись вверх