facebook

Нікого насильно не примушуємо, – у КМДА відповіли, що буде з вчителями, які не вакцинуються

Нікого насильно не примушуємо, – у КМДА відповіли, що буде з вчителями, які не вакцинуються

Міністерство охорони здоров’я указом за 7 жовтня 2021 рік затвердило обов’язкову вакцинацію вчителів. Тож, якщо освітяни не захочуть вакцинуватись до того, як закон набере чинності – їх можуть відправляти у відпустку за власний кошт.

Джерело:24 канал

Про це в ефірі 24 каналу розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Він зазначив, що на сьогодні школи є основними місцями скупчення людей, а отже – основною зоною ризику для міста.

“Поки вчителів насильно вакцинуватись не примушували і не будемо. Усі мають розуміти сьогоднішню ситуацію і те, що вакцинація є основним запобіжним заходом, щоб повернутись до звичайного життя”, – розповів Поворозник.

У вчителів є місяць
Як уточнив заступник голови КМДА, наказ Міністерства охорони здоров’я від 7 жовтня 2021 року про обов’язкову вакцинацію освітян та працівників органів влади набуде чинності через місяць. Отже, вони ще можуть встигнути вакцинуватись.

Ті, хто не буде вакцинований на визначену дату, мають робити ПЛР-тести або антиген тести, щоб ходити на роботу. В іншому випадку, їх відправлять у відпустку без збереження заробітної плати,-Микола Поворозник (Перший заступник голови КМДА).

Чтайте також:  У 6 чи 7 років? Психологиня Марія Сичинська пояснила, коли краще віддавати дитину в школу

За його словами, сьогодні особлива увага звертається не тільки на те, чи вакциновані вчителі, а й на дотримання санітарних норм та рекомендацій:

  • термометрію;
  • миття рук;
  • роботу медичної частини;
  • дезінфекцію;
  • провітрювання приміщень.

Ситуація з коронавірусом в Україні: головне

  • Від початку пандемії COVID-19 в Україні зареєстрували 2 514 005 випадки захворювання. Станом на 7 жовтня одужали 2 282 482 людини. Натомість померли від коронавірусу, на жаль, 58 081 мешканця країни.
  • Станом на 8 жовтня 13 областей України відповідають показникам помаранчевої зони епідемічної небезпеки. Попри це, уся Україна все ще перебуває у жовтій зоні.
  • Щонайменше 2 тижні Україна буде у переліку країн, громадяни якої можуть без додаткових подорожувати країнами ЄС. Загалом у цьому списку 16 країн світу.

Джерело.


Повернутись вверх